Za cílovou čárou

Jak už jsem naznačil před rokem: čas webu Dlouhý běh se s letopočtem 2021 naplnil. Tohle je definitivně poslední příspěvek.

Až mi v březnu přijde další výzva k prodloužení domény, už na ni reagovat nebudu. Pokud byste si do té doby chtěli některé články, která se vám třeba líbily, stáhnout, s klidem a s chutí do toho!

Důvodů pro odmávání konce je víc. Především teď chci víc času a energii věnovat jinému psaní. Taky jsem za těch víc než šest let napsal skoro o všem, o čem jsem chtěl napsat, a nerad bych jel druhé kolo a jenom vytahoval a oprašoval stará témata.

V neposlední řadě zlatý věk běžeckých webů i kdysi tolik populárních blogů je pryč. Však se po internetu rozhlédněte. Čtenáři a běžci přesunuli pozornost na sociální sítě a k podcastům. Tam sdílejí svoje zážitky, tam debatují, tam hledají inspiraci – a trochu jiným způsobem než dřív. To není povzdech staromilce, jenom popis logického vývoje.

Na závěr bych rád poděkoval všem čtenářům, kteří sem od léta 2015 zabloudili, a zvlášť těm, co tak činili opakovaně. Moc jsem si vaší přízně i důvěry vážil. Další dík patří spolupracovníkům, kteří pro Dlouhý běh psali články nebo mi dali souhlas k publikování textů původně zveřejněných jinde. A taky běžcům, kteří se mnou v rozhovorech podělili o svoje názory a zážitky.

Díky moc a mějte se fajn!

Luboš Brabec

P.S. I když ještě na podzim jsem si říkal, že o běhání už vůbec psát nebudu, v průběhu následujících měsíců jsem to lehce přehodnotil. Nová kapitola, nový přístup, nové publikum. Zajímá-li vás víc, klikněte sem pro další informace.

Napsat komentář

Your email address will not be published.