Jak podpořit Dlouhý běh

Vážení čtenáři,

v první řadě vám děkuji za zájem o magazín Dlouhý běh. Za to, že ho (snad rádi) čtete a že ho (snad rádi) budete číst i dál.

Asi jste si už všimli, že na vás na těchto stránkách neblikají reklamní bannery nebo GoogleAds, že zde nejsou žádné PR texty ani nenakoupíte v e-shopu. A tak to i zůstane, slibuji. Protože to tak chci mít, protože nezávislost na výše zmíněném je opravdu fajn hodnota.

Zároveň nemá smysl zastírat, že provoz Dlouhého běhu něco stojí a bude stát: doména, hosting, šablona, snímky z fotobank atd. V budoucnu bych chtěl mít i prostředky na honoráře pro kvalitní autory či na cestování za reportážemi. Aby byl magazín opravdu jiný a stále zajímavější. Aby se vám líbil ještě víc.

Byl bych proto moc potěšen, pokud by vám přišlo jako dobrý nápad na jeho provoz a rozvoj přispět. Libovolnou částkou. Ještě než se pustím do detailů, tučně zvýrazňuji: všechno je dobrovolné. Nejde o formu předplatného, spíš o trochu výraznější like. Čili pokud přispějete, kromě dobrého pocitu a mé vděčnosti nezískáte žádný bonus, žádnou výhodu. Když nepřispějete, o nic nepřijdete, nebudete jako neplatící čtenáři nijak „trestáni“.

Takže: jestli se vám Dlouhý běh líbí a chcete mu pomoci, můžete vámi zvolenou částku poslat na účet 2900569517/2010 (Fio banka). Ať jednorázově, nebo ve formě trvalého „předplatného“ 🙂 Uvádějte prosím variabilní symbol: 42195. Pokud do zprávy pro příjemce napíšete SOUHLASÍM, dole na této stránce s vděčností uvedu vaše jméno. Stejně tak vám v případě potřeby rád vystavím potvrzení o platbě.

Pokud chcete poslat peníze ze zahraničí, IBAN kód je CZ5620100000002900569517, BIC je FIOBCZPPXXX. Ale nejdřív si prosím raději ověřte výši případných poplatků, ať zbytečně nekrmíte banku.

Pak je tu i možnost přes PayPal, případně kreditní kartou, je-li to pro vás pohodlnější (byť se pár procent „ztratí“ cestou):

DĚKUJI moc za vaši přízeň a podporu. Vážím si jí. A budu se snažit, abyste jako čtenáři byli spokojeni a nepovažovali jste zaslané peníze za vyhozené oknem.

S úctou

Luboš Brabec


Od 1. září 2015 jste na provoz Dlouhého běhu přispěli částkou 28 577 Kč.

Děkuji! Jmenovitě pak: Janu Kaňkovi, Jaromíru Vicarimu, Petru Gogolínovi, Radovanu Paskovi, Františku Brantálovi, Juraji Plekancovi, Marcelu Hašplovi, Lukáši Navrátilovi, Lucii Hájkové a Jaroslavu Juráskovi.

Napsat komentář

Your email address will not be published.